kilka słów o mnie

Magda Pawlak – zoopsycholożka

Prowadzę terapie psów (wizyty w Warszawie i okolicy, a także wszędzie, e-mailowo) oraz Pensjonat dla psów „U zoopsychologa” pod Warszawą.

W 2009 roku otworzyliśmy z mężem pod Warszawą pensjonat dla psów, na początku mogliśmy przyjąć cztery pieski, potem siedem, ale bardzo szybko okazało się, że to za mało, musieliśmy stworzyć więcej miejsc, teraz możemy przyjąć 13 psiaków.

Mieszkamy w pięknym otoczeniu zieleni lasów, łąk i pól, w błogiej ciszy i spokoju. Kiedy klienci przyjeżdżają z psami do naszego Pensjonatu, szczerze zazdroszczą swoim pupilom wakacji w tak cudownym miejscu. To nasze świeże powietrze i sosny… kilka rodzin tak zauroczyły, że kupili działki w pobliżu i wybudowali na nich swoje domy. Teraz psiaki mają do nas naprawdę blisko :c).

Poznajemy wciąż nowe cudowne psy, z radością witamy niemal domowników – to psi goście którzy przyjeżdżają do nas regularnie od wielu lat, część z nich tu się wychowała, tu zbierali swoje pierwsze doświadczenia z innymi psami i uczyli się samodzielności. Znamy ich charaktery, potrzeby, ulubione zabawy i przysmaki. Mają też swoje sympatie wśród psów, które spotykają u nas po raz kolejny. To czysta przyjemność obserwować jak cieszą się z przyjazdu do nas, jak biegną  z radością do ich domu-psiarni, obwąchują znajome kąty, sprawdzają kto tu był i co się zmieniło w międzyczasie :c), a zaraz potem szybko chcą na wybieg, przywitać się z pozostałymi psiakami. A kiedy nadchodzi pora posiłku gnają co sił do swoich boksów, bo wiedzą doskonale, że czeka tam na nie pełna miska przysmaków i wygodne posłanie. Czas na zasłużoną sjestę :c).